Autovrak od 10/2016

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

automobil je opusteny od leta 2016, ma expirovanu technicku aj emisnu kontrolu od oktobra 2016, svojim vzhladom a stavom poskodzuje zivotne prostredie na Dolezalovej ulici v Bratislave

22. august 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Informácia o vozidle bola odstúpená okresnému úradu.

MU Bratislava Ružinov
31. marec 2018

David

Marec 2018 a vrak stale zabera miesto
24. apríl 2018

NaTrnavke

Takmer koniec aprila a stale nic....
30. apríl 2018

David

Nepojazdna Skoda Fabia od r. 2016

Žiadame odstranit nepojazdne vozidlo bez TK blokujuce parkovacie miesto.
19. júl 2018

NaTrnavke

Prosim, aky je stav riesenia tohto podnetu? Od nahlasenia presiel takmer ROK!!
05. august 2018

DanicaH

Odstavene vozidlo

Odstavene vozidlo blokuje parking uz vyse roka.
05. august 2018

Odkaz pre starostu

Aktualizácia bola odoslaná okresnému úradu s prosbou o riešenie podnetu.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
11. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem, tunajší úrad preverí platnosť TK a EK, ak nebudú kontroly platné, začne konanie o nariadení TK a EK mimo stanovených lehôt.

11. december 2018

NaTrnavke

opat pripominam tento vrak
08. marec 2019

NaTrnavke

Dalsia urgencia
10. apríl 2019

NaTrnavke

Prosim kompetentnych o stav riesenia!
13. máj 2019

Mima

Roky odparkovaná Škoda Felicia NZ813CP bez platnej EK a TK od 10/2016.Už 2x som žiadala MČ Ružinov o riešenie, naposledy 6/2018 a zatiaľ toto auto tu stále stojí, zaberá parkovacie miesto, špatí okolie, lebo špina sa okolo neho hromadí.
06. jún 2019

Peter Šály

Doležalova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

starý vrak bez Tk/Ek
23. jún 2019

Mima

Ešte stále nie je na tomto roky odparkovanom vozidle s neplatnymi EK a TK, zaberajúcom parkovacie miesto, vylepená ani výzva! Prečo to nik kompetentný nie je ochotný a schopný posunúť ďalej?
23. jún 2019

Mima

Ešte stále nie je na tomto roky odparkovanom vozidle s neplatnymi EK a TK, zaberajúcom parkovacie miesto, vylepená ani výzva! Prečo to nik kompetentný nie je ochotný a schopný posunúť ďalej?
23. jún 2019

Mima

Ešte stále nie je na tomto roky odparkovanom vozidle s neplatnymi EK a TK, zaberajúcom parkovacie miesto, vylepená ani výzva! Prečo to nik kompetentný nie je ochotný a schopný posunúť ďalej?
26. júl 2019

NaTrnavke

Dalsia urgencia
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené vozidlo bez platnej EK alebo TK bolo 3.4.2018 postúpené na príslušný Okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad
31. júl 2019

NaTrnavke

dakujem za info, ake ma lehoty OU?tipujem, ze tie isto uplynuli, mozno je cas sa obratit na prokuratúru resp. sud pre necinnost OU
19. august 2019

Mima

Výzva na odstránenie vozidla bola dávno umiestnená na auto, aktuálne je vplyvom počasia úplne nečitateľná, auto odtiahnuté stále nebolo. Žiadame o kontaktovanie zodpovednej osoby a dotiahnutie prípadu do úspešného konca. Ďakujem.
19. august 2019

Mima

aktuálne foto pripájam
19. august 2019

NaTrnavke

Mima, uz riesim s prokuratúrou nečinnosť Okr.U. Mimochodom, tato ulica je zvlastna v tom, ze tam stale dalsie a dalsie taketo dlhodobo opustene vozidla pribudaju.. najnovsie Renault a biela dodavka. Vacsina týchto aut je v exekucii a bez StK. Snad to pomoze vyriesit park. politika.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania