Neprehľadný úsek pred prechodom pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Dobry den, prosim o osadenie znacky zakaz zastavenia a nakreslenia zltej ciary na useku, kde ani chodci ani auta nemaju prehlad o premavke na tomto frekventovanom useku z dovodu parkujucich aut v jednom z pruhov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania