Chýbajúci prechod na Riazanskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Eva 09. apríla 2017

- prechod chyba pre deti, ktore chodia zo spadovej oblasti zakladnej skoly denno- denne do skoly a su tak vystavovane riziku nehody
- prechod sice je na Vajnorsku ulicu, ale je to obchadzka a nezdrave prostredie plne vyparov aut v spicke a hluku
- Riazanska je frekventovana ulica, auta tu chodia pomerne rychlo a niektori vodici si pocas zapch skracuju cas pri odbacani jazdou do protismeru

21. apríl 2017

Marek

súhlasím toto miesto si pýta prechod , pretože na jednu aj na druhú stranu sú tie prechody docela ďaleko od seba na prechádzanie a denne tade prejde cez cestu krížom vyše stovka ľudí , čiže stojí to za zamyslenie , či nieje dobrý nápad namalovať tam ten prechod.. je to predsa len farba len a môže to pomocť v týchto miestach dosť

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania