Poškodený obrubník v križovatke Pustá-Karloveská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený

Zdevastovany rozdrteny obrubnik a znicena dlazba na chodniku. Ziadam okamzite opravit. Zaroven ziadam osadit pevny stlpik stavebne spojeny so zemou medzi obrubnik a vozovku, aby nedochadzalo k niceniu obrubnika a chodnika vodicmi.

12. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opravy poškodených obrubníkov v celej Karlovej Vsi sa budú riešiť v nasledujúcich mesiacoch.

S pozdravom

Bc. Michal Klaučo
oddelenie dopravy a životného prostredia


Miestny úrad mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava
www.karlovaves.sk
18. apríl 2017

Ignác gwsssc

Kedy? Mate nejaky plan? Kde je zverejneny? Preco ho nezverejnite a nezverejnujete pravidelne?
31. máj 2017

Ignác gwsssc

Tento podnet je zaslany takmer dva mesiace. Nic sa nezmenilo, MC Karlova Ves ignoruje stovky zdevastovanych obrubnikov a nic neriesi, odmieta zverejnit plan takze ziaden plan 'riesenia' nema a nechce mat. Nerieseny podnet.
27. jún 2017

Ignác gwsssc

Mile OPS, co je tu V riešení?
27. jún 2017

Admin BA-Karlova Ves

Dobrý deň, Ignác gwsssc, Miestny úrad sa pred menej ako tromi mesiacmi vyjadril, že opravy obrubníkov budú riešené v nasledujúcich mesiacoch. Na zmenu statusu preto zatiaľ nie je dôvod.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves
31. júl 2017

Ignác gwsssc

A to je niekde napisane, ze sa caka presne tri mesiace? Su na to nejake pravidla? Kde ich najdem? Inak - tri mesiace uz presli dost davno. Kolko rokov je "v nasledujúcich mesiacoch"?
31. august 2017

Ignác gwsssc

Stale nic. Vzorova ignoracia od MC KV.
08. november 2017

Ignác gwsssc

Mile OPS, co je tu V riešení?
08. november 2017

Admin BA-Karlova Ves

Dobrý deň, Ignác gwsssc, podnet som dnes opätovne preposlal Miestnemu úradu.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves
05. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nakoľko sme opravu nezrealizovali v priebehu roku 2017, zahrnieme ju medzi potrebné opravy v roku 2018. Vzhľadom na vyčlenený rozpočet na opravy v MČ sa postupuje podľa priorít.

S pozdravom

Bc. Michal Klaučo
oddelenie dopravy a životného prostredia

Miestny úrad mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava
www.karlovaves.sk
11. november 2018

Ignác gwsssc

Mile OPS, kolko rokov bude tento podnet Zaslany? 10? 20?
11. november 2018

Admin BA-Karlova Ves

Dobrý deň,
podnet znovu preposielam Miestnemu úradu.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves
10. máj 2019

Michal Oravec

Autami rozdrteny obrubnik a chodnik. Ziadam osadit pevne stlpiky a opravit obrubnik.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania