Zničené a ohnuté značky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Neznamy pachatel systematicky a pravidelne nici dopravne znacky. Pachatela ziadam potrestat a ziadam aby boli dopravne znacky udrziavane a okamzite po poskodeni opravene a uvedene do povod eho stavu. Ziadam okamzite umiestnit bezpecnostnu kameru a pokutovat vodicov porusujucich dopravne predpisy na tomto mieste.

13. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie hlavného mesta, preto tam podnet posielame.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
13. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. október 2018

Martin U

Značka je už dostatočne upevnená. Ale podstatné dodatkové značky smerom do lesa sú otočené zlým smerom. Potrebné ich otočiť smerom dole k hlavnej ceste

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.