Poškodený detský kolotoč.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Iveta Záhumenská 05. apríla 2017

Detský kolotoč má poškodenú podlahu, čo môže spôsobiť uraz hrajúceho sa dieťaťa.

05. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

kolotoč je opravený

Vladimír Skokňa

oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a čistoty
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk
07. november 2017

Iveta Záhumenská

Pokazený kolotoč na Hviezdoslavovom námestí

Kolotoč je nefunkčný, neotáča sa.
10. november 2017

Zuzana Godalova

Pokazeny detsky kolotoc na hviezdoslavovom namesti

Uz asi 2 mesiace je pokazeny kolotoc na detskom ihrisko na hviezdoslavovom nam. Pred restauraciou verne

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania