Vrak parkujúci na chodníku na Kraskovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Peter Jancovic 05. apríla 2017

Prosim o odstranenie nepojazdneho vozidla bez SPZ.

Vozidlo parkuje na Kraskovej ulici v Bratislave.

Dakujem.

12. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Jana Plevová
15. jún 2017

dobrý_sused

Auto sa presunulo, následne sa komplet rozkopal chodník a potom sa auto vrátilo.

Nikto nekontaktoval samosprávu???
16. jún 2017

Peter Jancovic

dnes rano som to obdivoval. tupota level 3000.
10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku vrak / nepojazdné vozidlo bol odstránené.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania