Rozbitý chodník vedľa Sadu Janka Kráľa smerom k Auparku

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Tomas Rehak 07. apríla 2017

Dlhodobo rozbity frekventovany chodnik, prechod medzi mostom a Auparkom. Nutne odstranit zdemolovane betonove bloky, povrch vyrovnat a chodnik rozsirit a vyasfaltovat, aby bol vhodny na prechod nielen chodcov, ale aj kocikov ci cyklistov.

16. február 2020

Matúš

po troch rokoch ani jedna odpoveď od kompetentných? To je sila.
25. júl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
neriešený, magistrátom ignorovaný podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
02. august 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania