Výtlky na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: František, 06. apríla 2017

Touto cestou chcem poprosiť či je nejaká možnosť opravy asfaltu na chodníku zastávka MHD Holíčska ul.smer Smolenicka ul.
Ďakujem.

09. apríl 2017

Peter

Pripájam sa k tomuto podnetu, ten chodník je v dezolátnom stave aj smerom k Draždiaku. Nepoužiteľný pre mamičky s kočíkmi, bohužiaľ počas dažďa aj pre chodcov, keďže sa tam tvoria obrovské mláky.
02. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu chodníka na Šintavskej ulici plánuje Oddelenie správy komunikácií Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy realizovať v tomto roku.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
24. máj 2017

Peter

to treba spravit komplete cele od zastavky 99 sintavska (kde su este panely) komplet az po smolenicku v celej dlzke. Dakujem
01. august 2017

Peter

na sintavskej sa pracuje aj v horucavach
01. august 2017

Peter

fotografia
05. august 2017

František

Po rekonštrukcií obnovy predmetného chodníka navrhujem kompetentným pracovníkom osadiť zábrany (začiatok chodníka) hlavne križovatka Šintavská - Holíčska. Nezodpovedný vodiči budú jazdiť po obnovenom chodníku, ktorý nieje stavaný a určený pre motorové vozidlá. Jazdu po chodníku láka vodičov hlavne zníženie obrubníkov. ( úprava pre invalidov a kočíky). Treba dodržiavať zákon o pozemných komunikáciach jazda na chodníku je zakázaná.
19. august 2017

Peter

stalo sa skutočnosťou a nechce sa mi veriť, ale v celej dĺžke

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.