Chýbajúca dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Vedľa smetného koša chýba dopravná značka Zákaz vjazdu všetkých​ motorových vozidiel (z opačnej strany je)

07. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Dopravná značka B1 - Zákaz vjazdu bude na tomto mieste doplnená.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
27. jún 2017

Netro

Dobrý deň, nie B1 ale B3 bola ukradnutá. Prosím nemeňte svojvoľne dopravné značenie a zanechajte legálny prejazd pre cyklistov. V prípade svojvoľnej zmeny dopravnej značky budete znášať následky.
27. september 2017

Netro

Namiesto značky B3 (zákaz vjazdu všetkých motorových vozidiel) bola osadená značka B1 (zákaz vjazdu všetkých vozidiel). Niekto svojvoľne zmenil dopravný režím na ulici a to bez schválenia na operatívnej komisii dopravy (http://bratislava.sk/assets/File.ashx?id_org=700000&id_dokumenty=11054750). Niekto z úradníkov Starého Mesta sa dopustil priestupku alebo trestného činu.
18. február 2018

Martin U

Bola doplnený správna značka. podnet sa môže uzavrieť

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania