Poškodená značka na Priemyselnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Zaslal: Anonymný užívateľ, 08. apríla 2017

Táto vyvalená značka tu leží už týždeň.
Je to roh ulíc Priemyselná a Klincová.

16. apríl 2017

Anonymný užívateľ

Značka osadená - takže podnet je vyriešený.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.