Bezdomovecky brloh

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý

Cierna stavba a bezdomovci znecistujuci okolie viditelne cez zniceny plot oproti Sl. Sporitelni

02. máj 2013

Marek Tettinger

Pekný deň,
ďakujeme za podnet. Na miesto sa pôjdu pozrieť pracovníci z oddelenia životného prostredia. O ďalšom postupe vás budeme informovať.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
02. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Na miesto sa pôjdu pozrieť pracovníci z oddelenia životného prostredia. O ďalšom postupe vás budeme informovať.

S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
10. máj 2013

michal

Ako postupuje riesenie podnetu? Zatial bez zmeny? Nie je mozne tam poslat policajtov?
01. júl 2013

Marek Tettinger

Pekný deň,
v danej veci sme oslovili vlastníkov pozemku č. parcely 15132/59, k. ú. Nové Mesto - spoločnosť MURLABO Slovakia - s výzvou na zabezpečenie odstránenia znečistenia.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
01. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

v danej veci sme oslovili vlastníkov pozemku č. parcely 15132/59, k. ú. Nové Mesto - spoločnosť MURLABO Slovakia - s výzvou na zabezpečenie odstránenia znečistenia.

S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
13. august 2013

Marek Tettinger

Pekný deň,
dnes sa uskutočnila obhliadka lokality. Zatiaľ boli na pozemku vykonané orezy kríkových skupín a drevín, s tým, že bude nasledovať vyčistenie od drobného komunálneho odpadu.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
13. august 2013

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,
dnes sa uskutočnila obhliadka lokality. Zatiaľ boli na pozemku vykonané orezy kríkových skupín a drevín, s tým, že bude nasledovať vyčistenie od drobného komunálneho odpadu.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
10. október 2013

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

na základe oznámenia spoločnosti MURLABO, ktorá zabezpečila po údržbe zelene aj čistenie pozemku, pričom za necelé dva mesiace došlo k opätovnému znečisteniu zo strany bezdomovcov, sa oddelenie verejného poriadku obrátilo na Mestskú políciu, aby v danej záležitosti zjednali nápravu. Zároveň FK Inter Bratislava (spoluvlastník) prisľúbil vyčistenie pozemku v rámci brigády, v termíne do polovičky novembra. Spoločnosť MURLABO prisľúbila opravu plota, poškodeného bezdomovcami, na ktorý sme ich upozornili, a to od Tomašikovej aj Trnavskej cesty(v súčasnosti im pripravujú cenovú ponuku). V novembri vyčistenie odkontrolujeme.

Marek Tettinger, hovorca BANM
23. október 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, mozno by nebolo na skodu informovat o vyriesenom podnete
tak to po 6 rokoch od poslednej reakcie spravim ja - podnet uz nema opodstatnenie, dana lokalita je zmenena prakticky na nepoznanie, zrejme netreba blizsie predstavovat bytovy komplex NIDO (alebo ako sa to pise)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania