Neporiadok po bežcoch zo dňa 9.4.2017

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Vyriešený
meno
Lila 09. apríla 2017

Upozorňujem na neporiadok, ktorý zostal po bežeckom dni "Národný beh Devín" a to po celej trase od Riviéry až do Devína. Po oboch stranách cesty sa válajú prázdne plastové fľaše od vody, ktoré hyzdia okolitú prírodu!

12. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý ste nám adresovali dňa 09.04.2017, týkajúci sa nečistoty v súvislosti s konaním bežeckého podujatia Národný beh Devín – Bratislava, na základe ktorého si Vám dovoľujeme uviesť nasledovné:
Upratovanie celej bežeckej trasy, vrátane štartového a cieľového bodu prebiehalo v deň konania podujatia v popoludňajších hodinách a to po konaní podujatia. Začalo sa likvidáciou všetkých technických zariadení v mieste štartu podujatia a následne sa pokračovalo pozdĺž celej bežeckej trasy až smerom do mesta.
Na základe Vášho upozornenia bola dňa 10.04.2017 vykonaná kontrola splnenia úloh našich pracovníkov, ktorí zabezpečovali upratovanie celej trasy po podujatí. Výsledkom kontroly bolo nájdenie 1 ks prázdnej 0,5 litrovej fľaše minerálnej vody pozdĺž celej trasy. Dovoľujeme si Vás požiadať o presnejšiu lokalizáciu fotografie, na ktorej sú vyobrazené čierne vrecia, nakoľko naši pracovníci, ktorí trasu upratovali mali na odpad modré vrecia a preto nevieme presne identifikovať, kde sa tieto vrecia nachádzajú, keďže podľa fotky sú vo svahu a mimo bezprostredného okolia bežeckej trasy uvedeného podujatia.
Pevne veríme, že na STARZ a športové podujatia nezanevriete a v prípade ďalších akýchkoľvek zistení nás neváhajte kontaktovať, aby sme mohli vykonať nápravu.
Ďakujeme Vám ešte raz za Vašu spätnú väzbu, vďaka ktorej môžeme skvalitňovať naše služby a ktorá nám pomôže aj pri prípravách ďalšieho ročníka.STARZ
12. apríl 2017

Lila

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď a aj za potešujúce informácie, že došlo k náprave daného stavu. K čiernym vreciam - to je moje pochybenie, omylom som pripojila nesprávnu fotografiu k podnetu. Za to sa ospravedlňujem. Každopádne, stav pred čistením nebol rozhodne pekným pohľadom. Kvitujem teda, že došlo k náprave. Na podujatie rozhodne nezanevriem, len pevne verím, že aj učastníci sa polepšia. Ďakujem ešte raz za vyrozumenie k podnetu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania