Kopa asfaltu na Odborárskej

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Janči Bakoš 10. apríla 2017

Po oprave cesty ostala na trávniku na Odborárskej kopa asfaltu.
Na druhej strane cesty ako bonus ostala kopa hliny tam, kde bol kedysi trávnik.

Žiadam kompetentných o urýchlenú nápravu oboch problémov a potrestanie vinníka (firma, ktorá realizovala rozkopávku).

12. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Jana Plevová
28. apríl 2017

Jan Bakos

Kopa asfaltu je síce preč, ale namiesto trávnika je tam iba hrubý asfaltový štrk.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania