Ojazdený trávnik Topoľčianska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Zaslal: Vlado, 10. apríla 2017

Rad by som vedel preco maju robotnici kontajner pod oknami Topolcianskej 12 ke sa zatepluje vchod 16 a 18 pretoze pokial viem lesenie budu mat niekedy do septembra t.r. a som zvedavy ako bude vyzerat ten travnik potom co tade jazdia nakl.auta a co daju po sokonceni zateplovania vsetko do poriadku

11. apríl 2017

Vlado

12. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Mestská časť Bratislava-Petržalka v súlade so zákonom o hlavnom meste vydáva súhlas s užívaním verejného priestranstva v zeleni pri zatepľovaní bytových domov a pre žiadateľa určuje podrobné podmienky súhlasu. Na základe uvedeného žiadateľ je povinný po skončení činnosti uviesť verejnú zeleň do pôvodného stavu a odovzdať v stanovenom termíne správcovi verejnej zelene tzn. mestskej časti.


mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.