Strašné zvuky v električke - vozidlo 7407

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Extremne hlasne a neprijemne zvuky za jazdy v euroelektricke 7407, smer Dubravka o 19:14, Miestny urad Karlova Ves. Za jazdy vydava hadam horsie zvuky ako tie 50-rocne stare rachotiny. Ziadam okamzite reklamovat a napravit nedostatok - stisit na znesitelnu uroven.

12. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet!
DPB eviduje tento problém u viacerých nových vozidiel. Nepríjemné zvuky sú počuť pri prejazde oblúkom, resp. na nerovnostiach trate, z priestoru toční a aj vrchného spojenia, medzi posledným a predposledným článkom.
Oba uzly na vozidlách 29T a 30T momentálne podliehajú reklamačnému konaniu a rekonštrukcii. Budeme sa snažiť spolu so zhotoviteľom vozidiel tento problém vyriešiť v najbližšej dobe. Zatiaľ poprosíme cestujúcu verejnosť o zhovievavosť a trpezlivosť.

Ďakujeme za pochopenie.


odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
11. november 2018

Ignác gwsssc

Mile OPS, kolko rokov bude tento podnet Zaslany? Nic sa nezmenilo.
25. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, do určitej miery sú zvuky pri prechodoch oblúkmi prirodzené, avšak samozrejme sa pri údržbe zameriavame aj na nepatričné zvukové prejavy našich vozidiel. Konkrétne v tomto vozidle boli odstránené. Ďakujeme za podnet.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania