Znečistený chodník stavebníkom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Stavebník na Odborárskej znečisťuje chodnik, tento stav trvá od začiatku stavby

12. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Jana Plevová
21. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia územného konania a stavebného poriadku stavebné povolenie v tomto prípade vydal Okresný úrad BA ( Odbor výstavby a bytovej politiky). Písomne sme ich kontaktovali a požiadali o vyriešenie.





Jana Plevová
17. máj 2017

Jozef Andacký

Od nahlásenia podnetu ubehol jeden celý mesiac (od odpovede samosprávy takmer jeden celý mesiac), ale situácia na danom mieste sa vôbec nezmenila. Stavebník neustále znečisťuje chodník, respektíve nezabezpečuje jej čistenie. Rád by som požiadal samosprávu, aby sa problému ujala, lebo Okresný úrad to má evidentne na háku.
21. júl 2019

Martin Uváček

Dom bol dostavaný a chodník je zas v pôvodnom stave. Vyriešené.
22. január 2020

Novomestan

Martin U - problem bol v roku 2017 -18 a nie v roku 2019. Pocas vystavby ak stavebnik znecistuje okolie tak prislusne organy ho maju vyzvat aby spravil napravu a ked nedojde asap k naprave tak aj pokutovat. Ale dakujeme ze ste sa teraz zobudili :D

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania