Chýbajúce cyklostojany v hluchom rohu križovatky

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

V riešení
meno
Netro 14. apríla 2017

Prosím o osadenie stojanov pre bicykle do "hluchého rohu" križovatky ulíc Gunduličova - Sládkovičova. Kvôli dopravnému režimu na uliciach (jednosmerky) je tento roh ulice nevyužitý a mohol by slúžiť na parkovanie bicyklov.

11. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.
S umiestnením sa budeme zaoberať, avšak umiestnenie cyklostojanov je podmienené súhlasom vlastníka, mestskej časti a kladným stanoviskom KDI.


Katarina Szabová STARZ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania