Pravidelne plné koše na recyklovaný odpad - Wolkrova ulica

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Michal 12. apríla 2017

Na Wolkrovej ulici v Petrzalke su pravidelne preplnene kose na separovany zber. Myslim, ze ich vyvazaju len 1x za tyzden, ale toto zjavne nestaci. Pocas svitkov je to este horsie. Ludia potom davaju vrecia naokolo, kde to vietor rozfukava. Bolo by super, keby sa vyvazali castejsie.

13. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Odvoz odpadu je v kompetencii hlavného mesta a jej spoločnosti OLO, a.s. Bratislava.

MČ Petržalka
17. máj 2017

Ladislav

A apon ste im to dali na vedomie?
20. marec 2019

Martin U

Momentálne je okolo kontajnerov poriadok.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania