Vyvrátený kanal - wolkrova ulica

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Michal 12. apríla 2017

Vyvrateny kanal na wolkrovej ulici, petrzalka

05. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka už zabezpečil vyriešenie podnetu.

mestská časť BA-Petržalka
05. máj 2017

Michal

Vsimol som si, dakujeme
26. máj 2017

Michal

Kanál je opäť vyvrátený. Chcelo by to upgrade, nie len napraviť.
20. marec 2019

Martin U

Ak to je tento kanál, tak je v poriadku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania