Rozbitá dlažba a 'dočasny' označník

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení

Tzv. nove (vraj stale neskolaudovane) nastupiste Pri krizi v dezolatnom stave, rozbita dlazba, oznacnik zastavky len hrdzava zelezna tyc dedabolo polozena na zemi. Chybajuci priechod pre chodcov od zastavky autobusov. Ziadam okamzite opravit dlazbu, osadit riadny pevny oznacnik zastavky, vyznacit priechod pre chodcov a vybudovat bezbarierovy priamy pristup od zastavky autobusov.

09. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, Dopravný podnik Bratislava eviduje nedostatok na uvedenej zastávke. V súčasnej dobe ho riešime formou reklamácie u zhotoviteľa, keďže uvedená zastávka je ešte v záruke.


odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania