Špina pri vstupe do petržalskej plavárne

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Martin Uváček 15. apríla 2017

Vstup do novej petržalskej plavárne je veľmi znečistený od trusu vtákov. Návštevníkov to odpudzuje. Potrebné vyčistiť zem aj priľahlé stĺpy

20. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Situácia s holubmi nás samozrejme veľmi mrzí a sledujeme ju už niekoľko týždňov. Zisťovali sme, aké sú možnosti a ktoré z riešení je efektívne. Aktuálne už máme objednanú montáž nerezových špicov na zabránenie sedenia resp. aj hniezdenia holubov. Súčasťou zásahu bude aj dezinfekcia zašpinených miest.


mestská časť BA-Petržalka
02. november 2017

Martin Uváček

Zábrany proti holubom tam už sú. Podnet vyriešený
16. apríl 2019

Martin Uváček

Špice proti holubom na bleskozvode sú polámané a holuby to hneď využili. Opäť obsierajú okolie stĺpa.
15. október 2019

Martin Uváček

Podnet znovu aktuálny. Špice sú zlámané a holuby si tam veselo sedia. Umelé havrany sú tam len pre srandu. Potrebné preposlať Petržalke a začať riešiť.
16. október 2019

Michal Haman

Podnet bol opäť preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
25. november 2019

Martin Uváček

Podnet bez reakcie.
09. január 2020

Martin Uváček

Podnet neriešený a vstup je otrasne špinavý.
09. január 2020

Martin Uváček

Vidieť aký zmysel majú umelé havrany. Holuby si z nich veľkú hlavu nerobia
26. február 2020

Martin Uváček

Naozaj reprezentatívny vstup na plaváreň. Reakcia žiadna.
16. apríl 2020

Martin Uváček

Momentálne je plaváreň zatvorená, tak by ste sa mohli povenovať vyriešeniu tohto bordelu.
24. jún 2020

Martin Uváček

Mohla by sa už prosím MČ alebo plaváreň vyjadrit k tomuto podnetu?
26. jún 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania