Nevhodné parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

Zaslal: Lil, 14. apríla 2017

Okolie kostola je sice upravene, no nadalej parkuju auta kde sa len da. Na zeleni, v tesnej blizkosti "namestia" kostola a to na oboch stranach komunikacie. Navrhujem zltu ciaru na strane komunikacie blizsie ku kostolu a kamene ako prirodne zabrany proti parkovaniu.

19. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Dopravné značenie určuje Krajský dopravný inšpektorát. Zatiaľ nám žiadna takáto požiadavka z KDI neprišla. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MU Bratislava-Vrakuňa
04. máj 2017

batman

Ja navrhujem aby pán farár v kostole požiadal svoje ovečky aby tam neparkovali.
05. jún 2017

Max

Myslím si že to nieje až taká katastrofa, toto kostolné parkovanie je len v nedeľu doobeda, trvá tak 3 -4 hodiny, alebo by bolo lepšie otvoriť ulicu smerom na dvojkrížnu a zjednosmerniť ju s vytvorením trvalých parkovacích. miest, keďže parkovisko pri kostole evidente nepostačuje.
30. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po rekonštrukcií dlažby pred kostolom boli osadené tkz. ,,biskupické hlavy", ktoré nedovoľujú parkovať na strane kostola. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
30. október 2017

Lil

super, dakujem velmi pekne :)

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.