Telefónna búdka - Hečkova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
LS 16. apríla 2017

Dalsia zbytocna nefungujuca telefonna budka do zbierky rozsirujucich sa podobnych podnetov, ktora dufam caka na odstranenie. Alebo sa planuje obnova?

20. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tento pozemok patrí hlavnému mestu a nám ako mestskej časti nebol zverený do správy, nemôžeme ani manipulovať s objektom.
Preposielame však podnet na magistrát hlavného mesta s prosbou o riešenie.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
20. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nefungujúce telefónne búdy nie sú majetkom hlavného mesta, ale sú vo vlastníctve rôznych súkromných spoločností. Hlavné mesto požiadalo príslušné stavebné úrady o odstránenie nelegálnych objektov zo svojich pozemkov. Proces odstraňovania začne následne po vydaní právoplatného povolenia.

S pozdravom,


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
25. marec 2019

Martin U

Táto búdka sa stále nachádza na mieste.
27. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
28. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Tel. búdka je vybudovaná na pozemku reg. „E“ parc. č. 1518/2 k.ú. Rača, pozemok je vo vlastníctve a správe hlavného mesta SR Bratislavy.
Hlavné mesto zaslalo na stavebný úrad MČ BA Rača dňa 26.3.2019 ohlásenie odstránenia nepovolenej reklamnej stavby na predmetnú tel. búdku. Súhlas stavebného úradu je potrebný k odstráneniu tel. búdky.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania