Neočistený chodník na Drobného 23

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Marek Povala, 16. apríla 2017

Chodnik nebol ocisteny ani na jesen 2016 a spina tam je doteraz. Je to pri socialnom zariadeni Jesen zivota a spina je aj okolo celeho oplotenia z vonkajsej strany. Chcel by som sa spytat, kedy to bude upratane.

19. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Chodník sme už vyčistili.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ
20. apríl 2017

Marek Povala

Super,dakujem velmi pekne. Je to podstatne lepsie.
20. apríl 2017

Anonymný užívateľ

Prečo to nebolo vyčistené v jeseni ? Prečo to treba fotiť a dávať na OPS ?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.