Zrazená dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

zrazena opravna znacka

16. apríl 2017

Brano

Zranená dopravná značka

zrazena znacka na Peknej ceste
19. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme magistrát hlavného mesta Bratislavy o opravu značky.

O veci budeme informovať.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
24. október 2018

Martin U

Značka bola opravená. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania