Cestné značenie križovatky a smerových šípok - Farského ulica

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Peter 21. apríla 2017

Casom opotrebovane az priam vymiznute znacenie hranic krizovatky, smerove sipky, krajnic pre cyklistov sposobuje kazdodenny chaos pre ludi ktore krozovatku nepoznaju....

09. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Obnova vodorovného dopravného značenia, dopravných šípok, deliacich čiar na komunikáciách hlavného mesta je v súčasnosti objednaná u dodávateľa dopravného značenia, realizovaná bude priebežne.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
24. október 2019

Martin Uváček

Od roku 2017 sa tu nič neobnovilo. Podnet neriešený.
27. október 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania