Parkovanie Jaskový rad a Cesta na Kamzík

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Roman Roman 24. apríla 2017

Dobrý deń prajem zaujimalo by ma kedy budete riešit tieto parkovania na chodnikoch a trave a meska policia nič nerobi aj ked ide okolo len sa vyvažaju v novych autach a to je cele čo v tejto lokalite robia !!!na dvoch poslednych fotkach auto stoji na chodniku už 5 dni a je tam volne miesto na chodniku cca 30 cm možete mi povedat ako maju chodit stary a mamičky s detmi okolo ??? jedine ist na cestu prečo to auto ešte nie je odtiahnute pan starosta a pani poslanci ??? pred volbami stale sluby ako sa budete starat o občanou a našu mestku čast ???kde su tie slova teraz ...´dakujem

25. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Jana Plevová
11. máj 2017

Peter K.

Keďže je na Žabotovej rezidenčné parkovanie, všetci cezpoľní začali parkovať na Jaskovom Rade. Prosím o riešenie. Ďakujem.
14. august 2017

Peter K.

stačí tam poslať Mestskú políciu a pokutovať za státie na zeleni, príp. neponechanie priestoru pre chodcov.
15. august 2017

Roman Roman

Presne tak ako tu piše dalši obyvatel prečo mestska policia nič nerobi len sa vozi hore dole po Jaskovom rade to je cele čo robia !!!!! Denno denne stoja na zakaze zastavenia a dokonca je tam aj žlty pas na ceste na Kamzik a nič sa nedeje a su to vyhybky aby sa dalo preist a stale nič ?????halooo pan starosta nie len pred volbami slubovat a riešit ale aj počas celeho volebneho obdobia....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania