Bránenie pešieho pohybu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený

auta parkuju tak ze zaberaju cely chodnik a chodci musia chodit po ceste ktora je rusna a su vystaveny nebezpecenstvu. prosim ostlpikovat chodnik v celej dlzke ulice pretoze toto je tolerovatelne chovanie mestkej casti k chodcom. zbytocne vyvolavaju napatie...

04. máj 2017

batman

Volať políciu a perzekvovať. Všetko to je porušovanie zákona a za chvíľu budeme mať ostĺpikované celé mesto. Viete koľko stojí jeden stĺpik? Nesúhlasím s osádzaním stĺpikov za moje peniaze keď sú ako duplicita zákona.
14. marec 2018

Peter K.

Uplne by malo vystacit namalovat zltu ciaru na asi 30m useku (od konca betonoveho muru) a zaroven nahlasovat MU Ruzinov, aby ten usek cistil od prerastenej buriny. Pozdlz samotneho muru sice nezostava normovany 1.5m, ale urcite je tam priestor viac nez 1m (ak teda auto neparkuje ako prasa). Toto parkovanie bohuzial sposobila kombinacia vystavby Yit/Nuppu (ktora zabrala vacsinu kralovskeho odstaviska pre kamiony na druhej strane cesty) a zaroven odstavene a dlhodobo neriesene vraky na nedalekych parkovacich plochach.
10. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Cesty III.a IV.triedy sú v kompetencii mestskej časti, tzn.je potrebné kontaktovať Mestský úrad mestskej časti Ružinov.

Ďakujeme za pochopenie a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania