Jarná orba ?

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Tomáš 26. apríla 2017

Mestské lesy Bratislava zahájili na lúkach jarnú orbu,alebo sa v tomto prípade traktor nezmestil na asfaltovú spevnenú vozovku ?
A ak Vaša odpoveď bude už tradične: "Vieme - spravujeme - staráme sa !"
Tak moja otázka znie: "Kedy po zničení sa opravuje a upratuje ?!"

27. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tento podnet je plne v kompetencii Mestských lesov, preposielame im ho s prosbou o odpoveď.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
27. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Na lúke zapadlo nákladné auto Lesov SR š. p. vodič sa rozhodol obchádzať prekážku na ceste cez lúku.
Vedúci Lesnej správy Ing. Martin Knurovský prevzal zodpovednosť za spôsobenú škodu. Lúka bude pracovníkmi Lesov SR uvedená do pôvodného stavu.

Rudolf Ivičič, Lesný hospodár. Mestské lesy v Bratislave.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.