Bordel po odstránených kríkoch

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Na ulici Pri kolíske v Rači boli odstránené náletové kríky. To je fajn, ale odkrylo to riadne smetisko, ktoré kríky dovtedy skrývali. Plánuje niekto ten neporiadok aj vyzbierať? Aký bol tiež dôvod, že kríky boli odstránené?

03. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kríky sa odstraňovali kvôli polmaratónu, ktorý sa v tejto lokalite konal predposledný aprílový víkend.
Oddelenie čistoty požiadavku na vyčistenie lokality registruje.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
04. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

lokalita je vyčistená.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
09. máj 2017

Krasnanka

Videli ste prosím niekedy tie "kríky" ktorých odstránenie Vás tak strašne poburuje? Veď to bolo samé prestárle malinčie a nálety ktoré okolie len nehorázne špatili! Nič také za čím by sme mali plakať ba priam naopak, buďme radi že sa tá divočina odstránila a už to tam naďalej nehyzdí.
09. máj 2017

Martin U

Čítajte pozornejšie, čo som v popise napísal - "Na ulici Pri kolíske v Rači boli odstránené náletové kríky." Bývam tam 17 rokov a iným slovom ako kríky by som to nenazval.
Mne nešlo ani tak o kríky ale ten bordel, čo po ich odstránení ostal.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania