Pahýle verejného osvetlenia Pankúchova, Haanova a Poloreckého

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Občan Petržalky 01. mája 2017

Viac ako rok je zrezané a zakonzervované verejne osvetlenie na uliciach Pankúchova, Haanova a Poloreckého márne čakajúce na lepšie časy, snáď sa len pozabudlo na ich obnovu. Ak toto pripomenutie pomôže zjednať nápravu, budem rád, ďakujem.

11. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Skorodované stožiare verejného osvetlenia v predmetnej oblasti boli zdemontované z dôvodu ochrany zdravia obyvateľov a majetku. Zdemontované stožiare evidujeme v Zozname poškodených stožiarov, podľa ktorého ich postupne dopĺňame.
Prioritne sme do zoznamu na rok 2017 zaradili tie stožiare, kde boli vedľa seba zdemontované dva a viac kusov, s prioritou pred školskými, sociálnymi a zdravotnými zariadeniami.
Oneskorenie montáže stožiarov je spôsobené prebiehajúcim verejným obstarávaním.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.