Poziarne hadice

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Cierna skladka

02. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská časť Ružinov požiada dodávateľa, aby zabezpečil odstránenie odpadu (požiarne hadice) na Horárskej v Bratislave.




kancelária starostu
02. máj 2017

Marian

Hadice a vrecia s odpadom sa nachádzajú na opačnej strane hlavnej cesty ako som označil na mape.
05. máj 2017

Boris

Skládka sa na základe lokalizácie na mape nachádza v Dúbravke a nie v Ružinove, žiadam zmeniť zodpovednosť za riešenie.
05. máj 2017

Marian

Boris ma pravdu ;-)
23. máj 2017

Marian

Dobrý deň,

podnet mi prišiel ako neriešený, bola oslovená samospráva v Dúbravke prosím?

Ďakujem za odpoveď.

Marián Mráz
25. máj 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
áno, podnet im bol zaslaný, zatiaľ sme neobdržali odpoveď.

S pozdravom
Zuzana Žurkinová
administrátorka portálu
25. máj 2017

Marian

Ďakujem za odpoveď.

Marián Mráz
08. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nakoľko sa jedná o rovnaký podnet https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/39658/neporiadok-v-ochrannom-pasme
aj čo sa týka miesta a uloženého odpadu predpokladali sme, že stačí uviesť v jednom z týchto podnetov ako bol riešený. Skládka sa nachádzala pri Dúbravskej hlavici pri informačnej tabuly po ľavej strane.
Predmetný odpad sme odstránili tak ako sme uviedli v predošlom podnete týkajúci sa tejto veci. Prosím administrátora o označenie podnetu za vyriešený.
Ďakujem.

M. Blažej
Oddelenie územného rozvoja a životného prostredia MČ Dúbravka
08. jún 2017

Marian

Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania