Graffity na zastávke MHD ZŠ Budatínska smer mesto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Poprosim o ocistenie zastavky od graffitov.

14. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet!

Na zastávke Budatínska sa nachádzajú sklenené prístrešky, ktoré spravuje pre Magistrát mesta Bratislava spoločnosť JCDecaux. Nakoľko DPB, a.s. na uvedenej zastávke obhospodaruje len zastávkový označník a odpadovú nádobu, podnet sme preposlali na riešenie Magistrátu.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
14. august 2017

Katarina

Dakujem za info, no v buducnosti by som ocakavala odpoved skor ako o 3.5mesiaca a v situacii, kedy je uz zastavka vycistena...
07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetná zastávka bola vyčistená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.