Semafor za konárom stromu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Miloslav Homola 01. mája 2017

Najazd z Panonskej cesty na Bratsku v Petrzalke. Uz dlhodobo konare stromu uplne "zakryli" semafor. Mozno by mesto naslo riesenie na odstranenie konarov:) skor ako dojde ku kolizii na krizovatke...

03. máj 2017

dispecing@bratislava.sk

Hlavné mesto ako správca dotknutej komunikácie v súlade so zákonom o ochrane prírody a krajiny zabezpečilo tzv. havarijný orez konárov, zamedzujúcich výhľadu na cestnú svetelnú signalizáciu a tým ohrozujúcich bezpečnosť cestnej premávky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania