Kontajner HUMANA a zberná nádoba na sklo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

Dobrý deň, pri Malom Dunaji smer letisko sú umiestnené dve zberné nádoby - na sklo a druhá patriaca spoločnosti HUMANA. Vzhľadom na ich umiestnenie, mimo nazvime to obytnú zónu, sa tam zbytočne kopí odpad, keďže nádoby sú mimo " verejnú kontrolu". Je možné ich najlepšie odstrániť úplne resp. premiestniť, tak aby boli aspoň trošku pod kontrolou verejnosti a tým sa v maximálnej možnej miere zabránilo znečisťovaniu okolia?

03. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet preveríme a budeme Vás informovať. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MU Bratislava-Vrakuňa
10. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pozemok na ktorom daný kontajner stojí nie je v správe mestskej časti Bratislava-Vrakuňa. Majiteľovi pozemku bola zaslaná výzva na odstránenie daného kontajneru. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MU Bratislava-Vrakuňa
23. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kontajner bol odstránený. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania