Oprava cesty Križkova ulica

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Ivo 02. mája 2017

Oprava cesty na križkovej ostava nezmenena uz druhy tyzden a sposobuje zapchy - cesta je tesne pred dokoncenim, napriek tomu sa tam uz tyzden nic nedeje.

14. máj 2017

Miro

Je to konecne po tyzdnoch obcasneho robenia hotove, ale ako?? Asfalt total hrbolaty po celej dlzke - nezaplatit, REKLAMOVAT, vyburat a OPRAVIT na naklady zhotovitela!!
15. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Išlo o opravu rozvodov BVS, a.s., mestská časť bude žiadať, aby bol povrch komunikácie uvedený do pôvodného stavu, resp. kompletne opravený povrch jazdného pruhu.

Radoslav Števčík, starosta Starého Mesta
21. máj 2017

mato

Presne tak - asfaltovy koberec je cely zvlneny a nerovny. Pan starosta, prosim Vas, radsej nie do povodneho, ale do stavu komunikacie hodneho centralnej casti hlavneho mesta vyspeleho EU statu v 21.storoci.

A rovnaky postup je o ulicu vyssie - zase BVS, oprava opravy, zase uz niekolko tyzdnov a podla vsetkeho podobny dodavatel Infra Services / BVS, kde ked to konecne snad do leta zvladnu, tak ten asfalt - mozeme cakat - ani nezvalcuju do roviny, vsak "bocna komunikacia, nikto to nevidi"...
16. november 2017

Odpoveď samosprávy

Po obhliadke dňa 2.6.2017 rozkopávka na Križkovej prevzatá nebola, investor bol vyzvaný na odstránenie závad (zvlnený povrch vozovky, krivý obrubník a vpust). Investor si opätovne vybavil povolenie uzávierky jazdného pruhu, závady odstránil a dňa 25.07.2017 bola táto rozkopávka prevzatá, foto v prílohe.

Edmund Bombara
Referát dopravy
Oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a správnych konaní
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania