Miznúce chodníky , porast v okolí chodníkov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ján 02. mája 2017

Dobrý deň

Rád by som sa opýtal či mestká časť nechystá čistenie chodníkov na Rendezi?
Sú čoraz užšie a užšie kraje zarastajú trávou a zemou.
Tak isto aj ,,nový" chodník od pošty myslim ten kde sa asfalt lial do zeme bez obrubníkov asi aby sa usetrilo a teraz po daždi sa všetká zem leje na chodník

Od ulice Pri Šajbách po železničné priecestie smerom do rače sú okraje chodníkov zarastené kríkmi,trávou(do pol pása),burinou stromami.Hlavne na zákrute v okolí ,,Bistra u Petra" V každej kultivovanej metropole je okolie chodníka (ak je to možne) pokosené a upravéné chodníky a okolie chodnikov na Rendezi sú ako v brooklynskom ghette. Bohuzial fotky mam len z dopravnej ulice.

Ďakujem

03. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedená lokalita je v správe magistrátu, podnet im preposielame s prosbou o riešenie.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
20. november 2019

Martin U

Potrebné tomuto podnetu opätovne venovať pozornosť. Burina tieto chodníky stále prerastá.
20. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
08. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

predmetné chodníky boli vyčistené dňa 4.12.2019. Práce budú pokračovať po uvoľnení pracovníkov z ďalších prác.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Hlavné mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania