Zase všade bordel

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

Okolie Pentagonu je zase v katastrofalnom stave. Individua ktore tam ziju nicia prostredie v ktorom ziju aj slusny ludia. Vsade je bordel, odpadky a neporiadok!

03. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pracovníci VPS vyčistili daný objekt. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MU Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania