Verejné osvetlenie svieti priamo do bytovky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Zaslal: Martin Chalupa, 02. mája 2017

Osvetlenie pamätníku na stĺpke 059/003 v Rači na námestí je tak intenzívne, že žiarivo svieti aj do bytovky oproti parku, čím obrovským spôsobom znepríjemňuje pokojné bývanie. Viacnásobné žiadosti na M.Č. Rača smerované na pracovníka p. Sénáši-ho, boli ignorované a neriešené. Rád by som Vás požiadal o korekciu svietivosti alebo odklonenie svetla na stranu cintorína. Vopred ďakujem

19. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v piatok 5.5.2017 odpoludnia bol reflektor osvetľujúci pamätník v parku preinštalovaný, respektíve mierne natočený smerom na Detviansku a naklopený smerom nadol tak, aby bol osvetlený aj pamätník, čo požadovali obyvatelia Rače a zároveň aby nerušil obyvateľov v priľahlej bytovke.

S pozdravom


Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.