Poškodený odpadkový kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
milos 02. mája 2017

Odpodkový kôš pri banke na Račianskom mýte je opakovane vysypaný. Ak to nie je chyba pracovníkov, ktorí ho vysýpajú, prosím o opravu alebo výmenu.

16. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnet bol opakovane kontrolovaný a vyriešený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania