Opustená Felicia v Lamači

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
El Padre 03. mája 2017

Dlhšiu dobu opustená felicia bez EČV neďaleko zastávky Vrančovičova, ktorá zbytočne zaberá verejný priestor. Najvyšší čas ju odstrániť.

07. august 2017

Edita Višvaderova

Vrak je tam dodnes
15. december 2017

Edita Višvaderova

Vrak tam je dodnes
19. január 2018

El Padre

Vrak bol pri výstavbe križovatky Vrančovičova - Lamačská presunutý na betónové platne zakrývajuce potok. Pozemok, na ktorom teraz stojí je vo vlastníctve Slovenského vodohospodárskeho podniku. Som zvedavý kto toto bude riešiť, keďže magistrát, pokiaľ vrak stál na mestskom pozemku, sa na to štandardne vykašlal. Nikomu asi nevadí možný priesak prevádzkových kvapalín do vodného toku.
19. január 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme zaslali aj Slovenskému vodohospodárskemu podniku.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
11. február 2018

El Padre

vrak zmizol...vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.