Mláka pred automatom MHD

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Uzavretý
meno
Andelo 03. mája 2017

Na konečnej zastávke MHD na Vyšehradskej ul. pod automatom na lístky MHD je priehlbenina, ktorá je spravidla vyplnená vodou, čo sťažuje prístup k automatu.

27. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

všetky investičné činnosti na zastávkach MHD, vrátane výmeny povrchu nástupišťa a pod. sú plne v gescii Magistrátu Hl. mesta SR – Bratislavy.
Kto? Magistrát hl. m. Bratislavy
29. november 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný Magistrátu.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
15. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

pozemok, na ktorom je umiestnený automat, patrí spoločnosti METRO, Podnet presúvame na DPB, ktorý sa vyjadrí k umiestneniu automatu.

Oddelenie správy komunikácii
26. január 2020

Odpoveď samosprávy

Pozemok ktorý vedie k automatu je vo vlastníctve spoločnosti Metro. Situáciu sme preverili a zistili, že medzičasom niekto prebral iniciatívu a priestor vysypal štrkom.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.