Poškodená šmykľavka na Beniakovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Zaslal: Lubos, 04. mája 2017

Detske ihrisko na Beniakovej.
Vylupnuta doska z podlahy vyvyseneho domceka so smyklavkou.

05. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobry den.
Podnet sme odstupili nasej hospodarskej sprave, aby nas stolar vykonal obhliadku a zhodnotil moznost opravy.
Dakujeme za upozornenie.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
09. máj 2017

Lubos

Vyriesene pridanim chybajucej dosky.
Dakujeme

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.