Východné-pýcha mesta

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Jardo Mladší 05. mája 2017

Toto je vizitka mesta.Chodník v havarijnom stave,cely usek od priestia v Rači aź po Dopravnú ulicu,vrátane

11. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Rača nemôže zasahovať do opráv majetku iných inštitúcii, táto lokalita patrí do správy hlavného mesta, podnet im posielame.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
06. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Hlavné mesto eviduje stav tohto chodníka a jeho opravu plánuje zrealizovať v nasledujúcom období.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
09. október 2017

Jardo Mladší

A kedy je to nasledujúce obdobie?
09. október 2017

Odkaz pre starostu

Vážený užívateľ "Jardo Mladší",

podnet sme opätovne preposlali na magistrát hl. mesta, ktorý je zodpovoedný za predmetný podnet.

Prosím o Vašu trpezlivosť.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava- Rača
20. január 2019

lubomir lipovsky

Pri Šajbách-chodník-chýbajúci

21. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania