Trojnožka na zeleni pri tržnici Mlynarovičova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Jozef 06. mája 2017

Reklamna trojnozka v parciku pri trhovisku Mlynarovičova v Petrzalke. Prosim o preverenie legalnosti umiestnenia tohto zariadenia a pripadne jeho odstranenie. Dakujem.

07. máj 2017

Stefan

Tie trojnožky sa tu rozmohli ako huby po dazdi. Nesrovnal ich vyhnal zo streho mesta a my sme ich prichýlili. Ja som už naratal aspon 60. A urcite su aj inde ako na všetkých hlavných námestiach v Petržalke. Lenže ja som podnet nahlásil pred rokom, a MÚ v podstate sa snaží niečo robiť, ale zatial to je prt platné. Reklama v Petržalke pribúda. Nesrovnal na oko niečo odstránil z magistrátnych pozemkoch, ale nič podstatné. Zatial lobby vyhráva a občan sa len prizerá. Je to smtné, ako si ti firma Pre sent robí čo chce resp čo jej MÚ dovolí, keďže nekoná patrične proptne a rýchlo.
09. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Nakoľko starosta mestskej časti Bratislava-Petržalka, ako príslušný správny orgán podľa § 17 ods. 3 zákona č. 377/1990 Zb. o hlavnom meste SR Bratislavy v znení neskorších predpisov a čl. 20 ods. 6 písm. d) Štatútu hlavného mesta SR Bratislavy v znení dodatkov, rozhodnutím č. UKSP-10089-TJ/12Ko 1 zo dňa 31.07.2012, právoplatným dňom 21.09.2012, zamietol žiadosť spoločnosti PRE SENT, s.r.o. o zaujatie verejného priestranstva za účelom umiestnenia týchto reklamných zariadení, poslali sme, ako správca príslušných pozemkov, výzvu na odstránenie reklamných zariadení a vypratanie pozemkov. Jedná sa o 13 ks reklamných zariadení v lokalitách Mlynarovičova ul., Námestie hraničiarov, Fedinova ul., Vlastenecké nám. a Nobelovo nám.


mestská časť BA-Petržalka
24. máj 2017

Peter

Takze cakate kym to PREsent odstrani? :D sa nacakate. Odmontujte to vy!!
05. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Na základe výzvy Mestskej časti Ba-Petržalka bol reklamný nosič z Mlynarovičovej ulice odstránený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania