Výtlky Kubačova - Barónka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 07. mája 2017

Na križovatke Kubačova - Baronka v Rači sa nachádzajú dva výtlky blízkosti kanálových vpustov. Nie sú nijak označené a tento na fotke je priamo v jazdnej dráhe áut odbočujúcich na Kubačovu. Druhý o pár metrov vyššie na úrovni parkoviska pred Nemeckým domom. Teraz sa v Rači vo veľkom opravuje, mohli by sa spraviť aj tieto dva výtlky.

11. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

lokalita patrí do správy magistrátu, podnet im posielame s prosbou o riešenie problému.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
25. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Predmetné výtlky evidujeme, ich opravu hlavné mesto plánuje zabezpečiť začiatkom letných mesiacov.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavym
27. júl 2017

Martin U

Tento výtlk bol opravený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania