Nefunkčný kanál

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin Uváček 09. mája 2017

Pred McDolnadom na križovatke Račianska - Janoškova je upchatý kanál na dažďovú vodu. Je presne v mieste mláky na fotke. Všeobecne celá siať kanálov na tejto strane Račianskej pred budovou Allianz nestíha pravidelne bežný dážď, nehovoriac o prietržiach.

06. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Vyčistenie vpustí na Račianskej zabezpečí hlavné mesto začiatkom letných mesiacov v rámci pravidelnej údržby.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavym
20. september 2017

Martin Uváček

Nič sa nevyčistilo. Voda tam stále stojí aj smerom k figaru. Chýbajú mreže na vpustoch a za dažďa sa tam tvoria obrovské mláky
09. február 2018

Martin Uváček

mreža bolo vymenená na tomto kanáli aj ostatných smerom k figaru, ale voda v nich stále neodteká.
28. november 2018

Martin Uváček

Kanál stále neodteká tak ako rada ostatných kanálov pred budovou poisťovne Allianz. Potrebné asi opätovne preposlať.
05. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. marec 2019

Martin Uváček

Zatiaľ žiadne konkrétne vyjadrenie zodpovedného útvaru.
14. máj 2019

Martin Uváček

Tu jasne vidieť, že kanále majú zanesený priečny odtok. Sú to vlastne len kolmé jamy, ktoré keď sa naplnia, tak voda nemá kam odtiecť. Potrebné opätovne urgovať magistrát. Kanalizácia v tejto časti je totálne upchatá.
15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. júl 2019

Martin Uváček

Potopa ako z biblie aj pri McDonalde. Potrebné urgovať čistenie.
29. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mesto má nového dodávateľa na čistenie vpustov, ktorému bolo aktuálne zadaných 1000 vpustov na vyčistenie v termíne august - september. Po vyčistení budú vystavené nové objednávky. Medzi množstvom čistených vpustov bude aj tento, považujte preto podnet za vyriešený.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. september 2019

Martin Uváček

včera som tadiaľ išiel za dažďa vpust neodtekal. Čistila už AII tieto vpusty?
08. november 2019

Martin Uváček

Kanál stále nevyčistený a pri daždi zatopený.
12. november 2019

Martin Uváček

Vytrvalý dážď a kanál stále neodteká.
14. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. december 2019

Martin Uváček

Dnes cely deň leje a Račianska od zvaracaku po lidl je jedno veľké jazero. Aj vďaka tomuto uochatému vpustu.
13. február 2020

Martin Uváček

Skoro 3 roky neriešený podnet. Kanál stále neodteká.
15. máj 2020

Martin Uváček

Tretí rok nahlásený podnet a mesto ho za ten čas nebolo schopné dať vyčistiť.
09. jún 2020

Martin Uváček

Bez riešenia a odpovede.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania