Zanedbané kvetináče a nepokosená tráva - Záhradnícka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Žiadame o nápravu, ide o miesto oproti Justičnému palácu.

25. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetné kvetináče nie sú vlastníctvom hlavného mesta, na ich umiestnenie príslušný cestný správny orgán nevydal súhlas.
Hlavné mesto preverí vzniknutú situáciu a následne sa bude snažiť problém efektívne vyriešiť.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavym
18. október 2017

Miriam

Kvetináče aj okolie sú stále zaburinené, žiadame o nápravu!
29. október 2017

zita

Magistrat sa nestara o tie casti mesta, cesty a chodniky, ako by sa mal. A tie ich odpovede so ziadnym vysledkom prace, nula bodov. Pracovnici Magistratu, zodpovedni za riesenie podnetov aj tu na OPS, zrejme nemaju ziaden system, neriesia absolutne nic. Ich pracu vobec nevidno. Staci sa pozriet, kolko je nevyriesenych podnetov v sprave Magistratu. Hanba Magistratu, hanba Nesrovnalovi!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania