Neostrihaný živý plot - Záhradnícka/Šoltésovej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Žiadame o nápravu, je pri Justičnom paláci.

15. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Oddelenie správy komunikácií Magistrátu hl. mesta SR Bratislavy vo veci tohto podnetu kontaktovalo Krajský súd sídliaci v budove Justičného paláca, ktorý má predmetný pozemok v správe.
Krajský súd zabezpečí údržbu živého plotu dodávateľským spôsobom.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavym
05. február 2019

Michal B

V priebehu 2018 bol zivy plot zrezany, tento problem je momentalne vyrieseny, snad bude nasledovat pravidelna udrzba/strih.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania